REMA spol. s r.o. - o společnosti

Firmu  REMA spol.s r.o. založili v roce 1993 pánové Zdeněk Markvart a Ivan Rezek, kteří oba jako fyzické osoby podnikali v elektrotechnickém oboru od roku 1989.


Od svého vzniku se firma soustřeďovala především na zákazníky se zvýšenými požadavky na spolehlivost elektrických zařízení. Z těchto důvodů se firma REMA spol.s r.o. stala autorizovaným obchodním a montážním partnerem renomovaných výrobců přepěťových ochran německé firmy DEHN+SÖHNE a výrobců záložních zdrojů Cummins a Eaton.


Vzhledem k vysokým požadavkům na spolehlivost a standardně poskytovanou záruční dobu 5 let , si firma  vybrala takové subdodavatele elektrotechnických materiálů a komponentů, kteří jsou zárukou požadované kvality. O tom, že  tato záruka je reálná, svědčí mimo jiné i to, že  firma existuje a stále dobře funguje od svého vzniku.

Od roku 2017 firmu REMA s.r.o. odkoupila společnost EROCOMM group s.r.o. . Firma  REMA se pod novým vedením nadále zabývá dodáváním sortimentu DEHN, a to jak vysoce kvalitních svodičů bleskových proudů založených na technologii jiskřiště, tak přepěťových ochran a hromosvodního zboží.

Dále firma spolupracuje s externím odborníkem, který se zabývá revizemi, tvorbou dokumentace a projekcí v oboru hromosvodů a přepětí.

Vysoká kvalita se však neprojevuje na zvyšování ceny dodávek firmou REMA spol.s r.o., neboť její postavení na velkoobchodním trhu jí umožňuje dosahovat výhodných nákupních cen.

 

Co Vám může firma REMA s.r.o. nabídnout?

Především zcela profesionální a solidní přístup po celou dobu spolupráce, což například  znamená, že vždy dodržuje sjednanou cenu a termíny. Dále potom komplexnost nabídky od  studie, projektu, přes montáž, provedení revizí a uvedení do provozu, až po zaškolení obsluhy a zajištění záručního i pozáručního servisu.
Můžeme také nabídnout netypická řešení, jako např. nerezový  a duralový hromosvod a pod.


REMA spol.s r.o. patří mezi firmy střední velikosti což přináší na jedné straně výhody ve větší pružnosti a na druhé straně umožňuje dodávat elektromontážní materiál za podstatně lepší ceny než jednotliví živnostníci. Mezi  další přednosti patří komplexnost dodávek. Jsme schopni dodávat silnoproudé i slaboproudé  montáže a hromosvody a ručit za jejich vzájemnou provázanost a bezproblémovou funkčnost.


Firma REMA spol.s r.o. sídlí ve vlastních prostorách a má kompletní technické vybavení pro realizaci zakázek včetně skladů a dopravy.
Roční obrat firmy za poslední roky je v průměru 60 milionů Kč.


Firma REMA spol.s r.o.stabilizovaný kolektiv pracovníků. V případě velkých zakázek firma využívá služeb ověřených subdodavatelů.