REMA spol. s r.o. - o společnosti

Firmu  REMA spol.s r.o. založili v roce 1993 pánové Zdeněk Markvart a Ivan Rezek, kteří oba jako fyzické osoby podnikali v elektrotechnickém oboru od roku 1989.


Od svého vzniku se firma soustřeďovala především na zákazníky se zvýšenými požadavky na spolehlivost elektrických zařízení. Z těchto důvodů se firma REMA spol.s r.o. stala autorizovaným obchodním a montážním partnerem renomovaných výrobců přepěťových ochran německé firmy DEHN+SÖHNE a výrobců záložních zdrojů Cummins a Eaton.


Vzhledem k vysokým požadavkům na spolehlivost a standardně poskytovanou záruční dobu 5 let , si firma  vybrala takové subdodavatele elektrotechnických materiálů a komponentů, kteří jsou zárukou požadované kvality. O tom, že  tato záruka je reálná, svědčí mimo jiné i to, že  firma existuje a stále dobře funguje od svého vzniku.

Od roku 2017 firmu REMA s.r.o. odkoupila společnost EROCOMM group s.r.o. . Firma  REMA se pod novým vedením nadále zabývala dodáváním sortimentu DEHN, a to jak vysoce kvalitních svodičů bleskových proudů založených na technologii jiskřiště, tak přepěťových ochran a hromosvodního materiálu.

Dále firma spolupracuje s externím odborníkem, který se zabývá revizemi, tvorbou dokumentace a projekcí v oboru hromosvodů a přepětí.

V současné době se změnou obchodní politiky společnosti Dehn, který na českém trhu obchoduje prostřednictvím svého zastoupení, firma REMA na českém trhu zastupuje několik předních evropských výrobců hromosvodního materiálu a podílí se i na jeho vývoji a testování.

 

Co Vám může firma REMA s.r.o. nabídnout?

Především zcela profesionální a solidní přístup po celou dobu spolupráce, což například  znamená, že vždy dodržuje sjednanou cenu a termíny. Dále potom komplexnost nabídky od  studie, projektu, přes montáž, provedení revizí a uvedení do provozu, až po zaškolení obsluhy a zajištění záručního i pozáručního servisu.
Můžeme také nabídnout netypická řešení, jako např. nerezový  a duralový hromosvod a pod.


REMA spol.s r.o. patří mezi firmy střední velikosti což přináší na jedné straně výhody ve větší pružnosti a na druhé straně umožňuje dodávat elektromontážní materiál za podstatně lepší ceny než jednotliví živnostníci. Mezi  další přednosti patří komplexnost dodávek. Jsme schopni dodávat silnoproudé i slaboproudé  montáže a hromosvody a ručit za jejich vzájemnou provázanost a bezproblémovou funkčnost.


Firma REMA spol.s r.o. sídlí ve vlastních prostorách a má kompletní technické vybavení pro realizaci zakázek včetně skladů a dopravy.
Roční obrat firmy za poslední roky je v průměru 60 milionů Kč.


Firma REMA spol.s r.o.stabilizovaný kolektiv pracovníků. V případě velkých zakázek firma využívá služeb ověřených subdodavatelů.